Bal ósmoklasisty…

Bal ósmoklasistów, którego organizatorem byli Rodzice tegorocznych absolwentów odbył się, jak wielokrotnie miało to miejsce i tym razem w restauracji ANNA. To tutaj zebrała się młodzież, rodzice i zaproszeni goście w pięknych wieczorowych strojach. Uroczystość rozpoczął Dyrektor Piotr Ptach,  który podziękował organizatorom oraz życzył dobrej, odpowiedzialnej i bezpiecznej zabawy. Miłym i zaskakującym dla nauczycieli  akcentem były podziękowania jakie otrzymali wychowawcy klas od swoich wychowanków. Dowodem wdzięczności za  edukację, opiekę, cierpliwość  i wspólne odkrywanie świata były kwiaty i piękne własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami.

Przyszli absolwenci rozpoczęli zabawę tradycyjnym polonezem. Przebojowa muzyka rozkręcała bal z minuty na minutę. Prym wiodła belgijka, którą uczniowie tańczyli wielokrotnie. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był DJ Mateusz Chyła.

Podczas balu młodzież czekały liczne niespodzianki. Jedną z nich była prezentacja multimedialna ze wszystkich  szkolnych lat  ,,A było to tak…”, która wywołała wiele radości i wzruszeń.  Kolejną sesja fotograficzna, podczas której fotograf Maciej wykonał zdjęcia klasowe uczestnikom balu. Zabawa trwała kilka godzin, a młodzież bawiła się bez chwili wytchnienia. To będą piękne wspomnienia…

Oto kilka z nich:
,,Nasz bal był bardzo udany. Wszyscy fajnie się bawili i tańczyli. Na długo go zapamiętam” – Lena
,,Bal był super, dobrze zorganizowany…dziękuję” – Jakub
,,Bal był super, miła atmosfera, fajna muzyka” – Filip
,,Bal był bardzo dobrze zorganizowany. Miło spędziłem czas z klasą. Było bardzo  fajnie” – Błażej

Możesz również polubić…

Skip to content