Bal karnawałowy

Karnawał to czas, który wypełniony jest wesołą muzyką i tańcem. Tego wszystkiego nie zabrakło również w naszej szkole. Dnia 6 lutego odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy. Sala gimnastyczna w karnawałowej dekoracji wykonanej przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem zamieniła się w prawdziwą salę balową. Pod patronatem Wodzireja bawili się uczniowie klas 4-8. Był to szczególny dzień, ponieważ uczniowie tego dnia mogli wcielić się w swoją wymarzoną postać. Można było zobaczyć pannę młodą, piłkarzy, króla, indiankę oraz wiele innych postaci. Prowadzący zachęcał uczniów do zabawy licznymi
konkursami i wspólnymi tańcami, które chętnie prowadziły uczennice. Nie zabrakło pociągu, konkursu zwinności, czy dmuchania balona na czas.
Tegoroczny bal karnawałowy sprawił, że na twarzach dzieci i dorosłych gościł uśmiech i o to właśnie chodziło!

Możesz również polubić…

Skip to content