MnO Bielowszczak 2024

Marsze na orientację, które odbyły się 6 kwietnia 2024 roku, zapisały się jako niezwykłe wydarzenie wśród miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Miejscem rywalizacji był malowniczy teren leśny w okolicach Zalewu Gródeckiego w Gródku, gdzie piękna słoneczna pogoda dodatkowo podnosiła atrakcyjność zawodów. Baza imprezy zlokalizowana została na plaży nad samym zalewem, dodając uczestnikom i widzom przyjemnego otoczenia i możliwości odpoczynku po zmaganiach.
Zgromadziło się imponujące grono zawodników – łącznie 107 osób podzielonych na 4 kategorie wiekowe. To świadczyło o popularności oraz zróżnicowaniu uczestnictwa w tym wydarzeniu, co dodatkowo podkreślało jego atrakcyjność i prestiż.
Marsze na orientację to nie tylko rywalizacja, ale także test umiejętności orientacji w terenie, sprytu i szybkości. Uczestnicy, uzbrojeni w mapę i kompas, musieli pokonać wyznaczone trasy, odnajdując punkty kontrolne rozmieszczone w lesie. Każdy błąd w nawigacji mogący spowodować utratę cennych punktów sprawiał, że zawody były jeszcze bardziej emocjonujące.
Całe wydarzenie było nie tylko doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w orientacji terenowej, ale również świetną okazją do integracji, wymiany doświadczeń oraz promocji zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród społeczności z różnych części naszego województwa.
Szczegółowe wyniki w linku poniżej.

Możesz również polubić…

Skip to content