Semestralne podsumowanie wyników zdalnego nauczania…

Upragnione i wyczekiwane „inne” ferie zimowe, jak zawsze minęły bardzo szybko.
Po odpoczynku nadszedł czas podsumowania pierwszego semestru roku szkolnego 2020/2021. W tym roku odbyło się ono nietypowo, bo przecież pracujemy w systemie zdalnym. Nie mogliśmy więc spotkać się na tradycyjnym apelu w szkole.

Najlepszą średnią ocen uzyskała klasa IV b – 4,36, natomiast najwyższą frekwencję klasa IV a – 95,29%.  Średnia ocen szkoły to 3,92, a frekwencja ogólna wynosi – 93,00%. Uczniów wyróżnionych w klasach IV-VIII, którzy otrzymali średnią ocen 4,75 i więcej, w naszej szkole jest 34, drugie tyle stanowią uczniowie prawie wyróżnieni ze średnią 4,3-4,74.
W II semestrze liczymy na jeszcze większą motywację do nauki i działania w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, które będą z pewnością wykorzystywane w dalszej edukacji i życiu codziennym. Życzymy siły i determinacji do podejmowania trafnych decyzji i postanowień. Do końca roku szkolnego zostało 5 miesięcy, oby każdy był zadowolony z realizacji zamierzonych celów i dobrze wykonanej pracy. Słowa podziękowania należą się również Rodzicom, za ich pomoc, wyrozumiałość i zaangażowanie w realizacji zdalnego nauczania.

Może Ci się również spodoba

Skip to content