Wizyta ks. biskupa Ryszarda Kasyna

W ramach wizytacji kanonicznej Parafii Niepokalanego Serca Maryi w Warlubiu, Ksiądz Biskup Ryszard Kasyna 8 września 2021r. odwiedził Szkołę Podstawową w Warlubiu.

Księdza Biskupa powitał pan Dyrektor Piotr Ptach oraz przedstawiciele dzieci i młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas im. Matki Teresy z Kalkuty.

Spotkanie nie mogłoby się obyć bez serdecznej rozmowy Księdza Biskupa z uczniami. Dziękując za możliwość spotkania w naszej szkole, Ksiądz Biskup udzielił wszystkim zebranym pasterskiego błogosławieństwa.

 Mamy nadzieję, że wizyta Księdza Biskupa w progach naszej szkoły zapisze się w naszych sercach i pamięci jako niezwykłe spotkanie. Cieszymy się z tych odwiedzin i życzymy Jego Ekscelencji Księdzu Biskupowi wielu Łask Bożych w pracy duszpasterskiej w naszej diecezji.

Kilka zdjęć ze spotkania

Możesz również polubić…

Skip to content