Witaj Wiosno!
W czwartek 19 marca odbył się apel dla klas I-III z okazji powitania wiosny.Po części artystycznej przygotowanej przez uczniów kl. III a wszyscy wyruszyli w barwnym korowodzie ulicami Warlubia. Radosna atmosfera sprawiła, że przemarsz...
