Samorządowe Konkursy Świąteczne

Świąteczną atmosferę w naszej szkole czuć już od dawna. Piękne dekoracje, zapach pieczonych pierników, wyśpiewywane kolędy pomagają nam odliczać czas do Bożego Narodzenia. 

Samorząd Szkolny zaprosił uczniów do wspólnego celebrowania tego czasu organizując dwa konkursy o bożonarodzeniowym charakterze.  

6 grudnia, jak głosi szkolna tradycja, nauczyciele patrzą życzliwym okiem na uczniów przebranych w świąteczne kostiumy, więc i tym razem szkolne korytarze zaczerwieniły się od mikołajkowych czapek. Natomiast przedstawiciele poszczególnych klas zaprezentowali szanownemu jury specjalne świąteczne kostiumy. Wygrali uczniowie klasy Vb- Aleksander Urmanin i Amelia Kowalik. 

Kolejną propozycją dla naszych uczniów był klasowy konkurs polegający na przygotowaniu “teledysku na żywo” do wybranej świątecznej piosenki. Prezentacje przed konkursowym jury odbyły się 16 grudnia. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, samodzielnie przygotowali kostiumy, rekwizyty, choreografię i aranżacje wybranych utworów. Głosami jury zwyciężyła klasa VI b, która przygotowała utwór “Pastorałka od serca do ucha”.  

Podsumowanie konkursów odbyło się na świątecznym apelu 22 grudnia.  

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez Samorząd Uczniowski 

Możesz również polubić…

Skip to content