Konkurs „Ozdoby Wielkanocne”

Uczniowie klas zerowych naszej szkoły wzięły udział w XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Ozdoby wielkanocne” pod patronatem Prezydenta Miasta Torunia i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Nadesłane prace, zgodnie z regulaminem konkursu, są licytowane na facebooku. Zebrane pieniądze z licytacji pomogą wyzdrowieć Julce, która dzielnie walczy z chorobą nowotworową. Zachęcamy do włączenia się w tę piękną akcję. Szczegóły aukcji, zdjęcia licytowanych ozdób, oraz regulamin licytacji znajdują się w wydarzeniu opublikowanym na stronie Facebook https://www.facebook.com/events/292665415805128/

Prace naszych uczniów również znajdują się na tej licytacji. Zachęcamy do obejrzenia prac naszych uczniów i licytacji.

Miło nam poinformować, że w tym konkursie wyróżnienie otrzymał Olaf Pawlak. Gratulujemy!!

Galeria zdjęć

Może Ci się również spodoba

Skip to content