Powiatowy Festiwal sztafet

W dniu 19 kwietnia odbyły się Powiatowe zawody sportowe w Świeciu, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczniów z różnych szkół. Festiwal sztafet był jedną z najbardziej emocjonujących konkurencji, w której brało udział aż 22 szkół. Nasza podstawówka, reprezentowana przez zawodników
z Warlubia, walczyła o jak najlepsze wyniki.

Nasi uczestnicy startowali w 4 kategoriach wiekowych: dziewczęta młodsze i starsze oraz chłopcy młodsi i starsi. Mimo zaangażowania i determinacji, nasz występ można ocenić jako średnio udany. Zauważyliśmy, że należy poświęcić więcej czasu na doskonalenie techniki przekazywania pałeczki sztafetowej, która ma istotny wpływ na uzyskanie lepszego czasu całej drużyny.

Podczas zawodów rywalizowano także w teście wiedzy olimpijskiej, który sprawdził naszą wiedzę teoretyczną. W zmaganiach na stadionie, nie poddawaliśmy się i walczyliśmy do samego końca, dlatego też należą się brawa dla naszych zawodników za zaangażowanie i determinację.

Mamy nadzieję, że kolejne zawody będą dla naszych drużyn jeszcze lepsze, a zdobyta doświadczenie posłuży nam do dalszej poprawy wyników.

Mimo że nie wszystkie nasze drużyny stanęły na podium, to cieszy nas fakt, że wzięliśmy udział w zawodach
i daliśmy z siebie wszystko. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy stworzyli wspaniałą atmosferę podczas Festiwalu sztafet w Świeciu. Do zobaczenia za rok!

Lista reprezentacji klas I – VIII

uczestniczących w zawodach sportowych

„Festiwal sztafet” w Świeciu.

Test teoretyczny –  Szymańska Kalina,  Flatau Katarzyna

klasa  I –  Nalazek Maria, Suchodolski Antoni – 50m

klasa  II –    Zamiar Patrycja, Radzki Adrian – 50m

klasa  III – Fandrejewska Wiktoria, Urmanin Nathan  – 200m

klasa  IV –  Rodewald  Maja, Kosikowski Dawid – 200m

klasa  V –    Sowa  Patrycja, Kosikowski Borys – 200m

klasa  VI –  Leśniewicz  Kalina , Jędral Jeremiasz– 200m

                   Tomczyk Natalia /rezerwa/- 200m

klasa  VII – Michalak Maja, Witkowski Jan – 200m

                    Antoszek Adam – 200m

                   Wiśniewska Martyna, Ampulski Darek  – 400m

                   Czajka Zuzanna, Rybacki Paweł  – 400m

klasa VIII –  Kruczyńska Magdalena – 200m

Możesz również polubić…

Skip to content