Festiwal sztafet w Świeciu

20 września w Świeciu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Festiwalu Sztafet. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsza – młodsza to Igrzyska Dzieci, druga – starsza to Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Młodsze dzieci biegały w sztafecie 4 x 100 m oraz w sztafecie szwedzkiej. Chłopcy z naszej szkoły zajęli drugie miejsce w sztafecie szwedzkiej oraz trzecie w sztafecie 4×100 m. Dziewczynki startowały tylko w sztafecie szwedzkiej. Zajęły czwarte miejsce. 

Starsi, czyli uczniowie z 7 i 8 klasy biegali w sztafecie 4 x 100 m oraz w sztafecie olimpijskiej. W konkurencji 4×100 chłopcy byli trzeci, dziewczyny nie startowały. W konkurencji sztafeta olimpijska zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęły trzecie miejsce.

Może Ci się również spodoba

Skip to content