Turniej BRD

Po dwóch latach przerwy Komenda Powiatowa Policji w Świeciu powróciła do organizacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W tym roku eliminacje do części powiatowej turnieju odbyły się w naszej szkole i brały w niej udział drużyny reprezentujące gminy: Nowe, Dragacz i Warlubie. Po części teoretycznej, na którą składał się test dotyczący 25 pytań o przepisach ruchu drogowego i 10 pytań o kolejności przejazdu przez skrzyżowania, uczniowie mieli do pokonania na rowerze tor składający się z sześciu przeszkód. Po podsumowaniu wyników obu części młodsza drużyna naszej Szkoły występująca w składzie:

-Martyna Wiśniewska
-Aleksandra Dawicka
-Paweł Kwaśniewski
-Bartosz Jankowiak

zajęła pierwsze miejsce i będzie brała udział 27 kwietnia w Świecie w Turnieju Powiatowym, w eliminacjach do Turnieju Wojewódzkiego. Trzymamy kciuki za dobry wynik.

Drużyna starsza występująca w składzie:

-Jakub Górski
-Mateusz Kochmański
-Kacper Runge

zajęła drugie miejsce, przegrywając z drużyną Wielkiego Komorska i to drużyna z Komorska (I miejsce) pojedzie do Świecia.

Sponsorem nagród dla każdego uczestnika w turnieju BRD był Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Warlubiu.

Galeria zdjęć (kliknij!)

Możesz również polubić…

Skip to content