Dzień Pluszowego Misia w oddziałach przedszkolnych

25 listopada dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych obchodził światowy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. W tym dniu każdy przedszkolak co roku przynosił swojego ulubionego misia lecz tym razem było to nie możliwe z powodu pandemii . Mimo to mogliśmy pokazać swoje ulubione misie pluszowe dzięki zdjęciom, które rodzice przysłali naszym paniom i odtworzone zostały na tablicy multimedialnej. Każdy z nas z łatwością rozpoznawał swojego misia i opowiadał co lubi z nim robić i jak się nazywa. Na zdjęciach były misie małe, duże, białe, brązowe, zielone, itp. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, taneczne, plastyczne, a także konkurs recytatorski pt. „Nasze misie kochane”.

Do konkursu recytatorskiego zgłosiło się 42 przedszkolaków. Komisja w składzie:p. Aurelia Piec- wicedyrektor PSP w Warlubiu, p. Sabina Łachut – nauczyciel PSP Warlubie i p. Katarzyna Banasiak –skarbnik Rady Rodziców oddziałów przedszkolnych ,wyłonili następujących laureatów.

Kategoria 3-4 latki: Nadie Pastusiak, Łucję Grzędzicką, Jessice Góral

Kategoria 6- latki: Alicje Adamik, Lilianę Pastusiak, Antoninę Wedeł.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały drobne upominki.

Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Film z Konkursu Recytatorskiego pt.”Nasze misie kochane”

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/QcZ8VAqnbT5FRdzP8

Może Ci się również spodoba